Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Çalıştığımız tüm destinasyonlarda yaygın acenta ağı ile çalışılan ülkelerin hukuki ve ticari mevzuatının takibi, karayolu nakliyesinde deneyimli ve uzman operasyon kadrosu, mallarınızın gideceği noktaya sorunsuz ulaşması için ambalaj, istif ve dokümantasyon konusunda sizlere yardımcı ekip ile malınızın miktarı ne olursa olsun komple ve parsiyel taşıma servisleri ile hizmetinizdeyiz.

Sevkiyatlar her türlü hava koşullarında ve sudan etkilenmeyen özel brandalarla izole edilmiş şekilde yapılmaktadır. Bozuk yollar düşünülerek sevkiyatlarda, yaşları ortalama 3 seneyi geçmemiş araçlar kullanılır. Firmamız bünyesinde Avrupa standartlarına uygun her tonaj ve kübajlı araç mevcuttur.

Araçlar uydu teknolojisi donanımlıdır. Bu sayede kalkış-varış sürecinde, gümrük formalitelerinin hızlandırılması yada dönüş zamanın belirlenmesi gibi araçlarla ilgili her türlü bilgi Şafak GL tarafından ilgililere iletilebilmektedir.

ŞAFAK GAYRİMENKUL LOJİSTİK

Geçmişteki tecrübelerimizi yeni bir isim altında sizlere hizmete dönüştürmek için çıkmış olduğumuz bu yolda 20 yıllık tecrübe ve birikim ile hizmetinizdeyiz.

Karayolu ve Demiryolu Hizmetleri için Anında Fiyat Teklifi